11 Nisan, 2020, Cumartesi Evde Ekmek İçin Gerekli Ev Gereçleri

Evde Ekmek İçin Gerekli Ev Gereçleri

Tüm Dünyayı ve Ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle zor günler yaşıyoruz. Bu salgının önemli ölçüde gündelik hayatımızı etkilediği aşikar, karantina dönemlerinde evlerimizdeki hijyeni sürekli artırıyoruz, alışveriş alışkanlıklarımızda tercihlerimiz değişiyor. Beslenme konusundaki hassasiyetimiz hiç olmadığı kadar hayatımızın merkezinde yer alıyor.

Merak etmeyin Zucy tüm ürünleriyle bu dönemde de yanınızda, ihtiyacınız olan en gerekli tüm mutfak gereçlerini başka bir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sunmaya hazırız.

Son günlerde sosyal medyaların tümünde evde ekmek yapan ev hanımlarının yayınladıkları videolar oldukça çok izleniyor.Evde hamur yapmak bizce de harika bir fikir, hem damak zevkinize göre klasik ürünler dışında yeni lezzetler keşfedebilir, daha sağlıklı üretimleri evinizde kolayca yapabilirsiniz. Peki “Evde Ekmek, Hamur Yapmak İçin Neler Gerekiyor” işte zucy ürünlerimizin listesi sizler için hazır,

Stokladığınız Unu saklayabileceğiniz Sağlıklı Saklama Kapları

Hazırladığınız hamuru muhafaza edebileceğiniz Şeffaf Kapaklı Leğenler

Hamurlarınızı form vermek için gerekli Oklava ve Merdaneler

Hamur Şekiller Verin

Hamur Çırpıcılar

Ve Sofralarımız...

Evde Ekmek Yaparken Bu ürünlere de İhtiyaç Duyabilirsiniz

Bu ürünler sağlıklı ev yapımı ekmek ve hamur işleriniz için iyi bir başlangıç için yeterli olacaktır.Elbette sizin ihtiyaç listeniz daha farklı olabilir bu yazının sonuna ihtiyacınız olan ürünü yazabilir veya hızlıca iletişim formumuza yada whatsapp sipariş hattımıza yazarak ürün talep edebilirsiniz.

Şimdiden Afiyet Olsun…