23 Nisan, 2020, Perşembe Karantina Günlerinde Sipariş Teslimat Sürelerinde Gecikmeler

Karantina Günlerinde Sipariş Teslimat Sürelerinde Gecikmeler

Günümüzün yeni ve en faydalı alışveriş deneyimi ve bundan sonrada en tercih edilecek alışveriş yöntemi olan “İnternet ten sipariş” vermek aradığınız ürünleri güvenilir yoldan edinmek için harika bir fırsat. Ülkemizde uygulanan kısmi karantina ve sokağa çıkma yasağından etkilenmeyen lojistik kargo firmaları tarafından sağlanmakta olan hizmetlerde yoğunluk nedeniyle ciddi aksaklıklar yaşanmaktadır. Sık sık dönüş aldığımız müşteri şikayetlerine genel bilgilendirme olarak bu blogun tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

zucy.net web sitemiz ve tedariğini üstlendiğimiz bazı çözüm ortaklarımızın ait siparişlerimizde önemli ölçüde sipariş sayılarında artış gerçekleşmektedir. Bu dönemde sokağa çıkma yasağı ve karantina uygulamalarından muaf tutulan Kargo firmaları artan talebe yanıt verebilmek için belirledikleri illere belirli sayılarda kargo paketi adetinde kotalar uygulamakta ve bu sayının dışındaki teslim aldıkları müşteri paketlerini bekleterek bir sonraki iş gününde göndermektedir. Aynı durum siparişleriniz varış şubesine ulaştıklarında kurye dağıtımlarında da yine aynı nedenlerle eve teslimat süreleri de 2 ila 4 gün uzayabilmektedir.

Neler yapabileceğinizi görün !

  • Profil sayfanızda siparişlerinize ait takip numaranızın aktif olup olmadığını kontrol edin.
  • Sipariş esnasında kargolama tarihi sonrasında takip no hala aktif edilmemiş ise bize ulaşın.
  • Takip no ile siparişinizin varacağı kargo şubesinin adını ve telefonuna hızlıca ulaşabilirsiniz.

En hızlı şekilde aksiyon alarak , en az sorun ile bu zor günlerde müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz