Süs Bitkileri Sulama Gereçleri

Bahçe ve Ev ortamında beslediğiniz ve gözünüz gibi baktığınız bitkilerinizin çoğu yağmurlama şeklinde sulanmaya bayılırlar, bu ürünlerle bitkilerinizin kök ve yapraklarını temizleyerek sulayabilirsiniz.

Süs bitkileriniz için organik bir karışım Torf kullanın. Kısa sürede canlandıklarına ve yeniden çiçek açmalarına şahit olun. Orkideleriniz için özel toprağımız karışımlı ve dengeli orman kabuklarından oluşuyor. Orkide kökleriniz bu karışımı çok sevecek. Kaktüs ve sukkulentleriniz için yep yeni bir toprak ürünümüz var, mutlaka denemelisiniz. Ayrıca Lecat hidrokültür ile bitki yetiştiriciliği ile tanışmak istiyorsanız . Aradığınız Lecat tam olarak burada. Ayrıca her bitkiye özel olarak hazırlanan Besinlerimizden deneyebilir ve bitkilerinizi ilk günki canlılığına kavuşmasında yardımcı olabilirsiniz.

Torf Toprak ve Yeni Ürünler

En beğenilen ve tercih edilen ürünleri bir araya getirdiğimiz setlerden edinin. Böylece tüm bakım seti ihtiyaçlarınızı daha hızlı şekilde tamamlamış olursunuz.

En Beğenilen Bakım Setleri

En Beğenilen Dekoratif Saksılar

En beğenilen saksılarımız Orkideler ve Normal bitkileriniz için dekoratif çözüm sunuyorlar.Elbette tüm ürünlerimiz bu kadar değil sayfamızı takip edin ve yeni gelen ürünlerimizden hemen haberdar olun.